Data ve Fiber Sonlandırma

Fiber Optik Sonlandırma hizmeti, saç telinden daha ince fiber kabloların son derece ileri teknolojik imkanlardan yararlanılarak birbirine eklenmesi ile gerçekleştirilen bir işlemdir.

Fiber Kablo Sonlandırma işlemi son zamanlarda teknolojinin de ilerlemesi ile Network Sistemlerinin temelini oluşturmaktadır.

Fiber Sonlandırma işlemi teknik bir işlem gerektirdiğinden uzman ekipler tarafından yapılması önerilmektedir.

Tek bir Fiber Optik Kablo üç ana bölümden oluşmaktadır:

Çekirdek:Işığın yol almış olduğu cam merkezidir.
Kaplama:Çekirdeği çevreleyerek ışığın geri yansımasını sağlayan optik malzemedir.
Tampon Kaplama:Nemden koruyan plastik kaplama malzemesidir.
Bu şekilde çeşitli katmanlardan oluşan kabloların birbirine eklenmesi işlemine Fiber Optik Ek denilmektedir ve ince bir işçilik istemektedir. Kilometrelerce hatta kıtalar arası uzayabilen Fiber Optik Kablolar ile Fiber Optik Kablo Sonlandırma işçiliği çok önem arz etmektedir.

Yapılan her Fiber Ek işlemi titizlikle yapılmalı, sinyal kaybının en aza indirilmesine özen gösterilmelidir. Her Fiber Optik Sonlandırma işleminden sonra kesinlikle Fiber Optik Sinyal Ölçümü (OTDR) yapılmalıdır. Yapılan ölçümlerde sinyal kaybının fazla olduğu ekler Fiber Optik Ek Cihazı ile tekrardan daha dikkatli bir şekilde yapılıp sinyal kaybı en aza indirgenmelidir.

Fiber Optik Ekleme hizmetlerini uzman ekibiyle size en uygun şekilde Fiber Sonlandırma fiyatları ve özellikleri ile sunan firmamız, bu konuda kurumsal firmalara yaptığı işlerle güçlü referanslara sahiptir. Bu alanda yeterli bilgi birikim ve deneyime sahip ekibiyle, firmamızdan Fiber Optik Sonlandırma hizmetini tereddüt etmeden alabilirsiniz.

Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden sizlere profesyonel hizmet sunmak için özenle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Fiber Ekleme işlemini son teknoloji uyumlu Fiber Sonlandırma Cihazı ve diğer ekipmanlar ile gerçekleştirerek test edip başarıyla sonuçlandırıyoruz. Ayrıca ekibimiz ve uzman kadromuz Fiber Optik Kablo Sonlandırma hakkında ve kullanım kuralları bilgisini size ayrıntılı olarak da sunmaktadır. Kaliteli hizmet almak bu gibi sistemlerde son derece önemlidir. Fiber Optik Sonlandırma Fiyatları ve özellikleri bakımından ihtiyacınıza en uygun seçimi yapmak gerekmektedir. Fiber Sonlandırma Fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ücretsiz Keşif Avantajımızdan da faydalanabilirsiniz.