Hotspot Kurulumu

Hotspot kurulumu; halka açık alanlarda, alışveriş merkezleri, restoran ve kafelerde, hastanelerde, otellerde, üniversitelerde kablosuz yerel ağdan internet erişiminin sağlandığı bölgedir. Wifi özelliği olan her cihaz, hotspot hizmet veren yerlerde internet erişimi sağlayabilir. Hotspot sistemde, kişiye özel bir kullanıcı adı ve şifresi belirlenir. Yasa gereği bu bilgiler saklı kalmalıdır. Her işletmenin istediği bilgiler farklılık gösterebilir. Kimi işletmeler yalnızca mail adresini isterken kimileri tc kimlik numarası istemektedir. İşletmeler bu işi ticari olarak da yapabilir. Belirledikleri kullanım ücretleri ile kişinin ön ödeme yapması sonrası kullanıma açılır.

Müşterilerine anahtar teslim projeler sunan KARDELEN NET, müşterilerinin Telekom tarafındaki altyapı ihtiyaçlarına da, bu alanda profesyonel ekibi ile en iyi danışmanlık ve destek hizmetini vermektedir.
Proje öncesi, en uygun Telekom veya ISP hizmetini tespit edip, bunların aylık ücretlendirmeleri, Telekom tarafında, fiber, Leased Line, Frame Relay, PCM, G.shdsl ve XDSL altyapılarının, başvuru, kurulum, devir, nakil ve iptal işlemlerini müşterileri adına yapmaktadır. Telekom tarafındaki uzman personeli sayesinde, tüm bu işlemler, müşteri için en uygun altyapıyı, en hızlı şekilde sonuçlandırarak, diğer aşamalara hızlı geçişi sağlar.
KARDELEN NET müşterilerinin hat bakım ve takibini de yapar, herhangi bir arıza durumunda Telekom tarafında takip, test ve ekip yönlendirme işlerini hızla sonuçlandırarak, bağlantı kesintilerini en hızlı çözen firma olarak takdirini almaktadır.
KARDELEN NET diğer hizmet alanlarında olduğu gibi Telekomünikasyon alanında da tüm Türkiye’de müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.