Noktadan Noktaya İletişim

Noktadan noktaya iletişim; yüksek hızlardaki ağ hizmetleridir. Belirlenen veya istenilen noktalarda teknik çalışma ve analizin ardından sistem kurulumu yapılır ve önemli olan yüksek güvenlikli, hızlı ve stabilite olmasıdır. Veri alış verişi yapacak olan iki noktanın telefon hattı gibi çok seri bir hat üzerinden bağlantı sağlanması, çift yönlü iletişim yapılabilmesini sağlar.

Müşterilerine anahtar teslim projeler sunan KARDELEN NET, müşterilerinin Telekom tarafındaki altyapı ihtiyaçlarına da, bu alanda profesyonel ekibi ile en iyi danışmanlık ve destek hizmetini vermektedir.
Proje öncesi, en uygun Telekom veya ISP hizmetini tespit edip, bunların aylık ücretlendirmeleri, Telekom tarafında, fiber, Leased Line, Frame Relay, PCM, G.shdsl ve XDSL altyapılarının, başvuru, kurulum, devir, nakil ve iptal işlemlerini müşterileri adına yapmaktadır. Telekom tarafındaki uzman personeli sayesinde, tüm bu işlemler, müşteri için en uygun altyapıyı, en hızlı şekilde sonuçlandırarak, diğer aşamalara hızlı geçişi sağlar.
KARDELEN NET müşterilerinin hat bakım ve takibini de yapar, herhangi bir arıza durumunda Telekom tarafında takip, test ve ekip yönlendirme işlerini hızla sonuçlandırarak, bağlantı kesintilerini en hızlı çözen firma olarak takdirini almaktadır.
KARDELEN NET diğer hizmet alanlarında olduğu gibi Telekomünikasyon alanında da tüm Türkiye’de müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.