Uydu Cihazları

Next-Nextstar Uydu Ürünleri

1989 yılında Yüksel Elektroteknik adı altında küçük bir mağazada adım attığımız uydu sistemleri sektöründe, kısa süre zarfında Türkiye pazarında lider kurumlardan biri olmayı başardık. Yakaladığımız bu ivme, bizi daha sonraki çalışmalarımız için de teşvik etti.

Redline Uydu Cİhazları

2002 yılından itibaren Türkiye ve Dünya pazarında olan Redline, DTS Elektronik San. Tic. Ltd. Şti, bünyesinde uydu sistemleri sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Redline yenilenen kurumsal kimlik ve tesis yeterliliği ile yeni merkez binasında en yüksek faydayı sağlayarak, Redline ile özdeşleşmiş teknoloji liderliği özelliğini müşteri memnuniyetlerine yansıtmayı hedeflemektedir.

Dreamstar Uydu Ürünleri

1991 Yılında kurulan firmamız, kesin müşteri memnuniyeti amaçlı bir ithalat,ihracat ve pazarlama firmasıdır. Karadag Uydu Sistemleri Dreambox markasının Türkiye Distribütörüdür. Dreambox Uydu alıcılarının Türkiye dağıtıcılığını yapmaktadır. Ayrıca kendi markamız olan Dreamstar ürünlerini Türkiye’ de üretip satışını gerçekleştirmektedir. Uydu alıcılarının yanında LNB ve uydu yan ürünlerinin ithalatını da yapmaktadır. Uydu sektöründe yaptığı projeler ve geliştirmekte olduğu teknoloji ürünleri ile sektörün lider firmalarındandır.